Programy komputerowe

Dotychczas w Katedrze Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska opracowano wiele programów komputerowych. Są to m.in. programy do: symulacji procesów krzepnięcia metali oraz nagrzewania wsadu masywnego; symulacji nagrzewania wsadu, kucia przedkuwek i walcowania pierścieni; projektowania walcowania tulei i pierścieni metodą inżynierską; symulacji procesów dziurowania i wydłużania tulei; symulacji chłodzenia metali cieczą i powietrzem; symulacji pól temperatury i naprężeń podczas obróbki cieplnej walców; symulacji wymiany ciepła w procesach odlewania walców.

Jest to oprogramowanie w pełni Autorskie, bazujące na własnych kodach źródłowych. Cechuje je wysoka niezawodność i stabilność oraz dużo krótszy w porównaniu do oprogramowania komercyjnego czas obliczeń.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem licencji stworzonego przez Nas oprogramowania, bądź wykonaniem obliczeń napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Próbkę możliwości Naszego oprogramowania uzyskasz przeglądając wybrane publikacje powstałe z ich pomocą. Znajdziesz je przy okazji przeglądania stron związanych z poszczególnymi programami.